Про нас

У сфері фотопослуг наш магазин працює з 1995 року. В процесі роботи попит на оформлення фотокарток в рамки постійно зростав, але придбати рамки для вирішення проблеми на той час в Україні не було можливості. Тому в 1998 році ми вирішили створити багетну майстерню, яка з часом перетворилась у виробниче підприємство.

На сьогоднішній день, потужності нашого виробництва дозволяють виготовити продукцію в кількості до 5000 рам в один робочий день. На складі ми маємо власні запаси багету - це дає нам можливість максимально швидко прийняти та виготовити замовлення в будь-якій кількості і в короткий термін. Різновидності багету для виготовлення рам постійно в наявності (зараз ми маємо біля 500 видів). Асортимент постійно збільшується та поповнюється. 

kruzoframe.com надає такі послуги:

  • Фотодрук на обладнанні FUJIFILM;
  • Виготовлення рамок, колажів і подарункових наборів різних розмірів, кольорів та видів;
  • Виготовлення антирам з шліфовкою кромки скла;
  • Оформлення фото та абсолютно різного типу зображення (картини, дипломи, ікони, вишивки і тд.) в рамки;
  • Виготовлення дзеркал у рамі.

Усі наші послуги можна замовити під індивідуальне замовлення.

Продаємо товар у роздріб та гуртом.

kruzoframe.com допоможе Вам створити вишуканий витвір мистецтва навіть зі звичайного знімка. Для наc фотодрук це класика, яка вічна. Нам подобається прикрашати, оформляти, а значить робити світ затишніше і красивіше. В цьому і полягає наша робота, яку ми завжди виконуємо з великим задоволенням!

Запрошуємо до співпраці: фотомагазини, подарункові магазини, магазини канцтоварів, виставкові центри, художні магазини, кав'ярні, ресторани, бари і тд.